+372 5193 1715    +372 601 0550    Tartu mnt 32, Tallinn 10115    Esmaspäev – Reede 08.00-18.00

  BRONEERI AEG

Haigekassa ametlik partner

Broneeri visiidiaeg

Baltic Medical Partnersis on hammaste tervisele ja ennetustööle tähelepanu juhtimise kampaania. 

Kampaania raames on kõigil BMP patsientidel võimalik saada osa ERIPAKKUMISEST ning tulla hambaarsti konsultatsioonile, mis sisaldab ka OPTG röntgenit, tavapärase 75€ asemel vaid 26,99€ eest.

Miks me seda teeme? Meie eesmärk on hoida patsiendi hambaid tervena ennetades võimalikke probleeme. Selle pärast pöörame suure tähelepanu just ennetustööle. Hambaarsti konsultatioon koos panoraamvõttega annab täpse ja õige ülevaate patsendil esinevatest probleemidest. Sellelt on näha varem juureravitud hambaid ja juureravitud hammaste töö kavliteeti, võimalikke juurealuseid põletikke, tarkusehammaste asendeid, suuremaid auke ning muud ravi alustamiseks vajalikku informatsiooni. 

Broneeri aeg kohe valides teenuste alt ERIPAKKUMINE – konsultatsioon panoraamvõttega 26,99€

Broneerimisega seoses palun pane tähele

Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel numbril 601 0550. Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550  sobiva aja leidmiseks.

 

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik broneerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550 sobiva aja leidmiseks.

Samale päevale võib raviaja saada ainult läbi registratuuri, kui mõni patsient on enda raviajast loobunud. Broneeringu tühistamiseks võta meiega ühendust vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud raviaega. Esmaspäevast reedeni kell 08.00 – 18.00. Muul ajal e-maili teel – registratuur@bmp.ee.

Visiidiaja broneerimisega annan Baltic Medical Partners hambaravile nõusoleku enda poolt edastatud isikuandmete töötlemiseks ja nõustun kliiniku teenuste ülditngimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Broneeri eeldatav aeg

Helistame teile esimesel võimalusel.