+372 5193 1715    +372 601 0550    Tartu mnt 32, Tallinn 10115    Esmaspäev – Reede 08.00-18.00

  BRONEERI AEG

Haigekassa ametlik partner

Teenused

Kaperavi

Ortodontilised kaped on nähtamatu alternatiiv breketitele.

 

Patsiendile individuaalselt valmistatud kapedega saab korrigeerida üksikute hammaste asendit ja ravida ka hambumuse probleeme ning kujundada seeläbi kaunis ja harmooniline naeratus. Ortodontilise ravi kestvus on keskmiselt 1-2 aastat. Sarnaselt breketravile peab patsient käima regulaarselt ortodontilistel visiitidel intervalliga ca 1,5 kuud.

 

Ortodontilise ravi abil saavad meie kliinikus lahenduse:

  • reastada hambaid 
  • muuta üksikute hammaste asendit 
  • sulgeda hammaste vahesid 
  • parandada hammaste omavahelisi kontakte 
  • ette valmistada hambaid ja lõualuid proteesimiseks, implantatsiooniks 
  • soodustatada lastel näo-lõualuude arengut 
  • ennetada tõsiseid hambumuse anomaaliaid

 

Close-up of female patient wearing braces in dental clinic

Mis on Invisalign?

Invisaligni ravikuuris kasutatakse hammaste reastamiseks breketite asemel läbipaistvaid individuaalselt patsiendile tehtud plastmassist kapesid. Kapesid tuleb patsiendil suus kanda enamuse aja päevast ka. magades (soovitatavalt 21-22 tundi), kaped eemaldatakse suust vaid söömise ja pesemise ajaks. Kapesid tuleb vahetada keskmiselt 1 nädala tagant. Invisalign kapede sobivuses saab veenduda külastades meie Invisalign protseduuri teostavat spetsialisti. Esmasel konsultatsioonil teostatakse patsiendile diagnostika ja veendutakse ravi sobivuses.

Kas kapedega ravi on valulik?

Enamik inimesi tunnevad hammaste tundlikkust mõned päevad pärast uute kapede suhu asetamist. See on täiesti normaalne. See on märk sellest, et Invisalign kaped toimivad ja liigutavad hambaid õigesse asendisse. Tundlikkus taandub mõne päevaga.

Broneerimiseks - VALI TEENUS - kaperavi

Teenused

Kaperavist täpsemalt

Kui tihti tuleb käia Invisaligni puhul kontrollvisiitidel?

Sõltuvalt patsiendi hambumusest valmistatakse patsiendile teatud hulk personaalseid kapesid. Kontrollvisiitidel saab patsient juurde kapesid osade kaupa, et arst saaks ravi kulgu jälgida. Visiidid toimuvad iga pooleteise kuni kahe kuu tagant, olenevalt ravi iseloomust.

 

Kaua kaperavi kestab ja milline on lõpptulemus?

Peale digitaalse jäljendi võtmist võimaldab spetsiaalse arvutiprogrammi Align Technology-ga koostatud raviplaan vaadata, kuidas Su hambad järk-järgult liikuma hakkavad. Selle abil on võimalik näha esialgset prognoosi, millised hakkavad hambad peale ravi välja nägema. Sarnaselt breketiraviga kestab kaperavi üldiselt umbes 18-20 kuud (ravi kestvus oleneb ravi keerukusest ja konkreetsest ravijuhust). Lõpptulemuseks on ilus naeratus.


Mis on kaperavi hind? 

Nagu ka teiste ortodontiliste ravimeetodite puhul, sõltub lõplik ravimaksumus probleemi keerukusest ja konkreetsest ravijuhust. 

Üldiselt on Invisalign meetodi hind võrreldav tavalise breketravi hinnaga ja on suurusjärgus ~3500 EUR. Täpse hinna määrab spetsialist visiidil.


Kuidas saan tulla konsultatsioonile ja kui palju konsultatsioon maksab? 

Konsultatsioonile saab ennast registreerida helistades meie kliinikusse või broneerides siinsamas veebilehel endale aeg Kaperaviks.

Esimesel konsultatsioonil vestleb ortodont patsiendiga tema soovidest, muredest ja ootustest, ning esitab küsimusi tervisest, varasemast hambaravist ja kokkupuutest ortodontiaga. Samal vastuvõtul tehakse põhjalik suuõõne läbivaatus, mille käigus kontrollitakse suuõõne seisukorda ning vastavalt vajadusele viiakse läbi täiendavad uuringud. Saadud informatsiooni põhjal tutvustab ortodont patsiendile ravivajadust ning lepib kokku edasise tegevusplaani või eraldi visiidi diagnostiliste uuringute teostamiseks (fotostaatus, röntgen, 3D uuring, hammaste skaneerimine). Esimene visiidi hind on ca 50€ – 250€.

 

Hambakirurgia hinnakiri

Kaperavi

3500€

Broneerimiseks vali - TEENUS -

Broneerimisega seoses palun pane tähele

Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel numbril 601 0550. Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550  sobiva aja leidmiseks.

 

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik broneerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550 sobiva aja leidmiseks.

Samale päevale võib raviaja saada ainult läbi registratuuri, kui mõni patsient on enda raviajast loobunud. Broneeringu tühistamiseks võta meiega ühendust vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud raviaega. Esmaspäevast reedeni kell 08.00 – 18.00. Muul ajal e-maili teel – registratuur@bmp.ee.

Visiidiaja broneerimisega annan Baltic Medical Partners hambaravile nõusoleku enda poolt edastatud isikuandmete töötlemiseks ja nõustun kliiniku teenuste ülditngimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Broneeri eeldatav aeg

Helistame teile esimesel võimalusel.