+372 5193 1715    +372 601 0550    Tartu mnt 32, Tallinn 10115    Esmaspäev – Reede 08.00-18.00

  BRONEERI AEG

Haigekassa ametlik partner

Teenused

Implantoloogia

Implantaadid on parim viis puuduvate hammaste asendamiseks, andes suurepärase tulemuse mitte ainult esteetilises, vaid ka funktsionaalses mõttes!

 

Kui muret teeb puuduolev hammas või hambad, tasub alati kaaluda implantaatide asetamist lõualuu sisse. Nii saab asendada puuduolevate hammaste juured ja sinna peale on hea valmistada kroonid. Hambaimplantaadi paigaldamine toimub kohaliku tuimestuse all steriilsetes tingimustes ja käib suhteliselt kiiresti.

 

Kõik BMP hambakliinikus kasutusel olevad materjalid ning tehnikad on kvaliteetsed ning vastavad kaasaegse hambaravi osutamisele.

 

 

 

jonathan-borba-W9YEY6G8LVM-unsplash

Mis on hambaimplantaat?

Hambaimplantaat on tugevast, kergest ja bioloogiliselt luuga sobivast materjalist valmistatud hambajuure asendaja, mis sarnaneb välimuselt kruviga. Implantaat kinnitatakse kaotatud hamba asemel lõualuusse ning selle külge kinnitatakse hambakroon. Kõige lihtsam viis aru saada hambaimplantaadi olemusest on lähtuda järgnevast: 

Implantaat = hambajuur 

Butment = implantaadi pealisehitust kandev osa 

Hambakroon = hamba nähtav krooniosa 

Implantaat on õige paigaldamise korral nii välimuse kui funktsionaalsuse osas täpselt nagu päris hammas. See on tänapäeval kõige füsioloogilisem hamba asendamise viis, mis on pika elueaga ja patsiendile valutu ning mugav. Hambaimplantaat sobib nii ühe hamba asendamiseks, kui ka mitme. Samuti on võimalik paigaldada implantaatidele kinnitatavad proteesid.

Broneerimiseks - VALI TEENUS - implantaadi konsultatsioon

Teenused

Implantaatide hooldamine

Et särav ja terve naeratus kestaks kaua, hoolitse oma hammaste tervise eest iga päev. Külasta paar korda aastas hambaarsti, et olla kindel ja rahulik – hambad on terved. Samuti tuleb hoolt kanda ka implantaadi ja selle peal asetseva tehiskrooni püsimise ja pika eluea eest. Implantaadi ümbrus tuleb hoida puhas ja muidugi kogu suu tervislik seisund, et ei tekiks implantaadi ümbruse koe põletikku.

 

 

Igasuguste vähimategi probleemide korral implantaatidega pöörduda võimalikult kiiresti implantaaditöö teostanud arsti poole. Hamba implantatsiooni kohta on koostanud põhjaliku infolehe ka Eesti Hambaarstide Liit, millega saab tutvuda SIIN. 

 

  • Soovitame 1-2 korda aastas tulla kliinikusse, et teostada Hammaste soodapesu – kogu hammaskonna puhastamine katust ja pigmendist 
  • Kontrolliks ühe implantaadi ümbruse puhastamine 
  • Kohtröntgen

 

 

 

Implantoloogia hinnakiri

Implantaadi konsultatsioon

alates 50€

soodushind 19.99€

Nüüd on kõikidel klientidel võimalik tulla väga soodsalt hambaimplantaadi konsultatsioonile

Broneerimiseks vali - TEENUS - implantaadi konsultatsioon

Broneerimisega seoses palun pane tähele

Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel numbril 601 0550. Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550  sobiva aja leidmiseks.

 

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik broneerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550 sobiva aja leidmiseks.

Samale päevale võib raviaja saada ainult läbi registratuuri, kui mõni patsient on enda raviajast loobunud. Broneeringu tühistamiseks võta meiega ühendust vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud raviaega. Esmaspäevast reedeni kell 08.00 – 18.00. Muul ajal e-maili teel – registratuur@bmp.ee.

Visiidiaja broneerimisega annan Baltic Medical Partners hambaravile nõusoleku enda poolt edastatud isikuandmete töötlemiseks ja nõustun kliiniku teenuste ülditngimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Broneeri eeldatav aeg

Helistame teile esimesel võimalusel.