+372 5193 1715    +372 601 0550    Tartu mnt 32, Tallinn 10115    Esmaspäev – Reede 08.00-18.00

  BRONEERI AEG

Haigekassa ametlik partner

Teenused

Proteesimine

Proteesimine on hamba või selle osa asendamine konstruktsiooniga, mis valmistatakse hambalaboris.

 

Hammaste proteesimine on vajalik juhtudel, kui hammaskonnas on puuduvaid või väga lagunenud krooniosaga hambaid. Proteesidega saab asendada ja taastada nii üksikuid hambaid kui ka tervet hambarida.

 

Puuduvate hammaste asendamiseks või kujundamiseks proteesidega on mitmeid võimalusi. Peamiselt saab hambaproteesid jaotada selle järgi, kas need on suust eemaldatavad, suhu fikseeritud või kahe eelneva kombinatsioon.

 

Suust mitte-eemaldatav ehk fikseeritud hambaprotees on selline, mida patsient ei saa suuõõnest ilma hambaarsti abita eemaldada.

 

Suust eemaldatavad hambaproteesid võivad asendada tervet hambakaart (totaalproteesid), või siis mitut puuduvat hammast (osaline protees).

 

Nende kahe eelneva kombineerimine ühendab endas nii suust eemaldatavat kui ka suhu fikseeritud osa ja tagab suust eemaldatavale proteesiosale parema püsivuse.

 

Lisaks saab ka proteese veel kinnitada implantaatidele, seda nii üksiku hamba asendamise korral kui ka terve hambarea taastamiseks.

Raviplaani koostamisel ja proteesitüübi valikul lähtutakse meditsiinilistest näidustustest, patsiendi suuõõne seisundist ja kliendi eelistustest.

 

 

 

Proteesimise konsultatsioon soodushinnaga!

Proteeside hüvitis summas 260€

Meie kliinikul on kokkulepe Eesti Haigekassa registriga, tänu millele on võimalik kasutada proteeside hüvitist summas 260 eurot.

Proteesimise hinnakiri

Konsultatsioon

50€

26,99€

Arst hindab teie suuõõne seisundit, sealhulgas igemeid, hammaste seisukorda ja üldist suu tervist. See võimaldab arstil teha täpset diagnoosi ja määrata, kas hambaprotees on teie jaoks sobiv lahendus. Konsultatsioon võimaldab arstil koostada teie jaoks kohandatud raviplaani. See hõlmab mitte ainult hambaproteesi paigaldamist, vaid ka võimalikke eelnevaid protseduure.

Keraamiline kroon

450€

Tsirkoonium kroon

450€

Ajutine laborikroon

150€

Suust eemaldatav akrüülprotees

Al. 450€

Laminaat

700€

Proteesimist teostab Dr. Tenno Jänes.

Dr. Tenno Jänes on Eesti Hambaarstide Liidu auliige ja liidu aukohtu liige.

 

Broneerimiseks vali - TEENUS - Proteesimine / Proteesimise konsultatsioon

Broneerimisega seoses palun pane tähele

Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel numbril 601 0550. Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550  sobiva aja leidmiseks.

 

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik broneerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550 sobiva aja leidmiseks.

Samale päevale võib raviaja saada ainult läbi registratuuri, kui mõni patsient on enda raviajast loobunud. Broneeringu tühistamiseks võta meiega ühendust vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud raviaega. Esmaspäevast reedeni kell 08.00 – 18.00. Muul ajal e-maili teel – registratuur@bmp.ee.

Visiidiaja broneerimisega annan Baltic Medical Partners hambaravile nõusoleku enda poolt edastatud isikuandmete töötlemiseks ja nõustun kliiniku teenuste ülditngimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Broneeri eeldatav aeg

Helistame teile esimesel võimalusel.