+372 5193 1715    +372 601 0550    Tartu mnt 32, Tallinn 10115    Esmaspäev – Reede 08.00-18.00

  BRONEERI AEG

Haigekassa ametlik partner

Teenused

Hammas valutab?
Kiire esmaabi aitab!

Anname esmaabi hambavalu ja trauma korral. Patsiendi valu ja põletiku leevendamiseks teevad arstid hädavajalikke ja kiireloomulisi raviprotseduure.

 

Püüame alati leida võimaluse võtta vastu esmaabi vajavaid patsiente samal päeval ning palume vabandust ja loodame patsiendipoolsele mõistvale suhtumisele, kui see ei õnnestu. Patsiendid võivad julgelt pöörduda meie kliinikusse hambavalu, hambatraumade, hammastest lähtuvate ulatuslike põletike ja tursete ja kõikide muude erakorraliste seisundite korral. 

 

Erakorralise hambaravi vastuvõtuks broneeritakse patsiendile kindel vastuvõtuaeg kuid võib juhtuda, et kliinikusse saabudes tuleb natuke oodata. 

 

 

Samuti ei ole võimalik esmaabi osutades etteulatuvalt prognoosida ravivajaduse iseloomu, keerukust ja ajakulu. Palume mõistvat suhtumist.

 

 

 

Esmaabi vastuvõtt 24h jooksul!

Esmaabi saamiseks helistage
+372 601 0550

Esmaabi hinnakiri

Erakorraline hambaarsti visiit

alates 49€

Hambaravi erakorralised vastuvõtuajad antakse tavaliste broneeritud aegade vahele, seega tuleb arvestada, et ooteaeg võib osutuda pikemaks kui tavapäraselt. Erakorralise visiidi korral tuvastab hambaarst visiidi põhjuse ja likvideerib kiirema mure. Näiteks kui patsient jõuab hambaarsti juurde valuga, siis teeb arst kõigepealt selgeks, kuskohast see pärineb ja miks on tekkinud. Seejärel antakse esmaabi, et valu ära võtta. Edasi lepitakse kokku uus visiidi aeg või suunatakse spetsialisti vastuvõtule.

Broneerimiseks vali - TEENUS - Esmaabi

Broneerimisega seoses palun pane tähele

Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel numbril 601 0550. Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550  sobiva aja leidmiseks.

 

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik broneerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 601 0550 sobiva aja leidmiseks.

Samale päevale võib raviaja saada ainult läbi registratuuri, kui mõni patsient on enda raviajast loobunud. Broneeringu tühistamiseks võta meiega ühendust vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud raviaega. Esmaspäevast reedeni kell 08.00 – 18.00. Muul ajal e-maili teel – registratuur@bmp.ee.

Visiidiaja broneerimisega annan Baltic Medical Partners hambaravile nõusoleku enda poolt edastatud isikuandmete töötlemiseks ja nõustun kliiniku teenuste ülditngimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Broneeri eeldatav aeg

Helistame teile esimesel võimalusel.